Архітектурні послуги

Архітектурне планування будинків, проектування житлових будинків до ІІІ рівня складності, розробка ескізного проекту, розробка стадії проекту.

Детальніше

архпланбуд

послуги БТІ

Послуги БТІ

Введення будинків в експлуатацію, отримання свідоцтва про право власності об’єктів нерухомого майна, виготовлення будівельних паспортів, виготовлення проектів житлової та громадської забудови, архітектурне проектування будинків та котеджів, будівництво житлових будинків та котеджів, ремонтні послуги, виготовлення проектів відведення земельних ділянок, виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, зміна цільового призначення.

Детальніше

Введення будинків в експлуатацію

Будівельний паспорт, введення в експлуатацію, дозвіл на будівельні роботи, документальне оформлення, містобудівні умови та обмеження, проектування, реконструкція нежитлового фонду, перепланування, свідоцтво на право власності, технічний паспорт.

Детальніше

введення

vypolnenie_geodezicheskih_rabot;

Землевпорядні послуги

Геодезичні роботи, землевпорядні роботи, юридичні консультації.

Детальніше

Детальний план територій

Виготовлення документів, планів, креслень та інших графічних матеріалів

Детальніше

архпланбуд

під ключ

Містобудівні умови та обмеження

ТОВ «Консалт Інвест Буд» – будівельна компанія, яка має усі необхідні дозвільні документи (свідоцтва та ліцензії) на проведення цілого ряду послуг. Ми намагаємося створити для своїх клієнтів максимально зручні та прозорі умови співпраці.

Детальніше

Комплексні рішення

Ми пропонуємо своїм клієнтам вичерпний перелік послуг по роботі з нерухомістю, землевпорядженню та оформленню документів.

Індивідуальний підхід

Допоможемо вирішити будь-яке питання, зваживши всі вимоги і побажання.

Дружній колектив

З нами Вам буде дуже комфортно і легко співпрацювати.

Якісні консультації

Ми знаємо свою справу. Тому Ви отримаєте належну підтримку і юридичний супровід.